Dla dziecka

PS Vita to ostatnia produkcja Sony która miała za zadanie zawojować rynek konsol przenośnych. Co się jednak wydarzyło, że nigdy nie spełnił się sen Japońskiego giganta o przeciągnięciu popularnością starszego brata czyli PSP i podbiciu tego segmentu rynku?

Czytaj dalej

Informacja dla wszystkich, którzy czekali na kolejną odsłonę popularnej serii o Simsach. Widzieliście, że to nadchodzi i właśnie nadszedł. Sims 4 Psy i koty, pojawił się dziś czyli 10 listopada 2017 roku.

Czytaj dalej

Młodzi ludzie dość często wykazują zainteresowanie grami komputerowymi, co nie zawsze podoba się rodzicom. Nie da się ukryć, że zbyt częste przesiadywanie przed komputerem nie działa pozytywnie na młodego człowieka. Trudno natomiast całkowicie zabronić mu tej przyjemności. Warto postarać się powiedzieć wprost, że czas spędzony na graniu nie powinien być zbyt długi.

Czytaj dalej

W dzisiejszych czasach młodzi ludzie sporo czasu spędzają przed komputerem, a znaczny jego procent poświęcają na granie w gry komputerowe. Oczywiście, w samych grach nie ma nic złego, jeśli są one dopasowane do wieku gracza. Kiedy jednak młody człowiek poświęca zbyt dużo czasu na taką formę rozrywki, to jest to już niepokojąca sytuacja. W jaki […]

Czytaj dalej